Dinner in the Sky® Eesti

 

 

Dinner in the Sky® on unikaalne üritus, mis on mõeldud kõigile, kes soovivad tavapärase eine või kohtumise muuta unustamatuks. See on ainulaadne projekt, mis on tuntud kogu maailmas. Dinner in the Sky® on tunnustatud oma kõrgete standardite ja parima kvaliteedi poolest. Dinner in the Sky® ürituste idee on pakkuda uskumatut fine diningu elamust taevas - eksklusiivne atmosfäär, meeliköitev vaade linnale ja toit maailma tippkokkadelt. 

 

Dinner in the Sky® on disainitud ja ehitatud Belgia firma Events is the Sky poolt. Kaks kõige olulisemat märksõna selle juures on turvalisus ja eksklusiivsus.
Meie eesmärk on pakkuda klientidele eksklusiivset kogemust kõige ohutumal moel. Dinner in the Sky® taevarestorani laud on loodud, arvestades Saksamaa turvalisuse norme DIN 4112. Laud on ehitatud Belgias Rheinland TÜV kontrolli all.
Kõrged nõudmised turvalisusele on võimaldanud Dinner in the Sky® elamust pakkuda 45 riigis üle maailma, seal hulgas sellistes riikides, nagu USA, Kanada, Austraalia, Lõuna-Ameerika jne.

Vaata
lisaks

You need Flash player 8+ and JavaScript enabled to view this video.

Dinner in the Sky® pressis


Vaata lähemalt

Presentatsioon


Vaata lähemalt

Kuninglik õhtusöök Monacos


Vaata lähemalt

Maailma ekstravagantsemad eined

visa