Dinner in the Sky® Eesti 2015

 

Aastal 2015 on kõikidel Dinner in the Sky sõpradel võimalus valitud päevade jooksul osa saada Dinner in the Sky® Eesti unustamatust elamusest ning kulinaarsest naudingust – ja seda kõike Tallinna südames.
 
Üritus toimub kahel korral: 9. – 14. juuni ning 28. juuli – 2. august. Nagu juba traditsiooniks on saanud, pakume teile võimalust nautida imelist vaadet linnale ja maitsta esmaklassilist toitu.

 

Dinner in the Sky laud koos kahekümne kahe külalisega tõstetakse professionaalide poolt viiekümne meetri kõrgusele, nautima elu ühte unikaalsemat ja erilisemat õhtusööki koos kaaslastega, taustaks maaliline Tallinna vanalinn. See on kogemus, mis ei unune!

  

 


 

 

Dinner in the Sky® pakub teile unustamatuid hetki taevalaotuses – 22 külalist ja briljantne kokk jagavad unustamatut gastronoomilist kogemust pealinna taevas, nautides kokakunsti tipptaset ning lummavat vaadet Tallinnale.

Dinner in the Sky on unikaalne üritus, mis on mõeldud kõigile, kes soovivad tavapärase eine või kohtumise muuta unustamatuks. See on ainulaadne projekt, mis on teatud kogu maailmas. Dinner in the Sky on tuntud oma kõrgete standardite ja parima kvaliteedi poolest.

 

 

LOE EDASI

 

Vaata
lisaks

You need Flash player 8+ and JavaScript enabled to view this video.

Dinner in the Sky® pressis


Vaata lähemalt

Presentatsioon


Vaata lähemalt

Kuninglik õhtusöök Monacos


Vaata lähemalt

Maailma ekstravagantsemad eined

visa