Dinner in the Sky® Tallinn 2017 Toggle

Juba seitsmendat hooaega järjest külastas maailmakuulus taevarestoran Dinner in the Sky® Eestit. Üritus toimus 15.-21. juulil Tallinnas, Vanasadamas.

 

Picture1

 

Tänavune taevarestoran oli sarnaselt eelmisele aastale osa Tallinna Merepäevade programmist ning leidis aset Vanasadamas. Taevarestoran Dinner in the Sky® üllatas publikut ka sel aastal Taevakontsertide sarjaga. Sel hooajal toimusid Taevakontserdid 15.-18. juulil, mil muusikalist elamust pakkusid Mick Pedaja, Tõnu Timm ja Anett Kulbin, kes esinesid 50 meetri kõrgusel Vanasadamas vaatega õhtusele Tallinnale.

Eriliseks tegid selle hooaja külalisrestoranid Eesti saartelt, mis tutvustasid oma kandi toidukultuuri ja selle eripärasid.

Dinner in the Sky® pakub kordumatut elamust 50 meetri kõrgusel, mida rikastavad tipptasemel toidud, hunnitu vaade ning muusika. Kümne maailma kõige ebatavalisema restorani hulka nimetatud taevarestoran sai alguse Belgias 2006. aastal ning on nüüdseks populaarsust kogunud igal pool maailmas – taevakõrgustes saab õhtusööki nautida lausa 46 riigis.

 


 
 

Dinner in the Sky® Tallinn 2017 Külalisrestoranid

Inspireerituna merest ja Eesti saarterohkusest tutvustasime sel aastal Micheli tärnidega pärjatud kokkade asemel pilvede all Eesti saarte toidukultuuri ja selle eripärasid. Õige atmosfääri lõi vahetu merelähedus ning imeline vaade Tallinna lahele. Hea õnne korral avanes vaade isegi üle saarte.

UNGRU RESTO / HIIUMAA

Ungru Resto (4)

UNGRU RESTO

Ungru resto koduks on 1848 aastal ehitatud tollimaja ajaloolises Suursadamas. Peakokk Andrus Talvari juhtimisel käib Ungrul hetkel kolmas suvehooaeg Hiiumaal.
Meie suurim soov on pakkuda külalistele maitsvat toiduelamust ning sõbralikku teenindust – Ungru peres kutsume me seda soul-food’iks. Kasutame võimalikult palju kohalikku toorainet, sest Hiiumaal on tõesti ilus ja puhas loodus. Tulge meile külla!

PRANGLI SAARE-RESTO / PRANGLI

saare-resto+avapilt+1600x900px

PRANGLI SAARE-RESTO

Prangli saare-resto on Eesti põhjapoolseimas tipus asuva Prangli saare ainus restoran. Menüüs valmivad peakoka käe all põhjamaise noodiga põnevad road, mida toetab ka parasjagu huvitav joogikaart. Kütkestava vaatega restoranis saad nautida mere ja taeva vaatemänge iga ilmaga.
Saar on saanud populaarseks suvepäevade, pulmade, sünnipäevade ning päevareiside korraldamise sihtkohaks. Suvel toimub saarel palju kontserte ning muid üritusi, meelitades rahvast ka oma eripärase ajaloo ning imekauni loodusega.

 


 

Dinner in the Sky® Tallinn 2017 Taevakontserdi esinejad

 

Anett Kulbin

IMG_2641

Anett Kulbin

Anett Kulbin alustas oma soolokarjääri 2015. aastal, jõudes oma esimese singliga “Strong” Eesti Laul 2016 poolfinaali. Varasemalt ansambli Wilhelm solistina tegutsenud lauljatar on ka eelnevatel aastatel Eesti Laulul silma paistnud bändi ühiselt kirjutatud lugudega– “Resignal” ja “Light up your mind”.  

Muusikaõpingutega alustas Anett aga juba 11. aastaselt ning tema lauljakarjäär sai hoo sisse, kui lauljatar otsustas oma muusikaõpinguid jätkata Londonis. Anett on ise öelnud, et Londonis kogetu andis talle julgust ja inspiratsiooni, et alustada muusika kirjutamisega. Nüüdseks valminud omalooming on kuuldavale toodud lugematu arv kordi vaid prooviruumis. Siinkohal on meil on heameel teatada, et Dinner In The Sky taevakontserdite sari pakub võimalust saada osa eksklusiivsest kontserdist ning muusikalisest elamusest, mis soojendab hinge ja meeli. 

Mick Pedaja

mickproov1

Mick Pedaja

Mick Pedaja on andekas laulja ja muusikakirjutaja Raplast, kelle eesmärgiks on oma muusikaga tuua kuulajatesse soojust ja rahu. Ta saab inspiratsiooni loodusest ja inimestest. Orgaaniline, ujuv ja kosmiline – need märksõnad kirjeldavad Micku muusikat kõige paremini!

Tõnu Timm

Tõun copy 3_Fotorproov

Tõnu Timm

Tõnu ”Tõun” Timm on kitarrist, laulja ja laulukirjutaja ning ilmselt ainus havaikitarrimängija Eestis. Kui ta parajasti ei esine koos Jäääärega, Jaanus Nõgistoga, Bonzoga, Ilona Aasvere või Katrin Mandeliga, Barn Brothersi koosseisus või Brian Melvini kvartetis Brain Agvin, siis astub ta teie ette oma põnevate pillide saatel üksinda. Kõigepealt unustab ennast lobisema, aga võib juhtuda, et laulab vahepeal laulu ”Sul annan andeks kõik”. Siis räägib kirglikult oma pillidest, ja siis tulevad need meloodilised Indrek Hirve tekstidega lood… ja nii see enamasti läheb või siis natuke teistmoodi.

 


 

Dinner in the Sky® meedias

 

ShutDown